Červen 2011

Ta, co ve svém srdci nosí mír a lásku.

5. června 2011 v 21:21 | Ádís

TA, CO VE SVÉM SRDCI NOSÍ MÍR A LÁSKU.
Na planetu přišla mlčky, hledíc si svého a čekajíc na zázrak, co hledala už léta, ta dlouhá léta. Mluvíme o dívce, kterou ostatní přezdívají Ádís nebo Šíťa. Známe ji jako usměvavou a pokaždé se smějící, avšak ve svém těle i duši kapku smutku najde jen ona, neboť nesnáší neklid a odporné vztahy mezi lidmi a naopak miluje mír a lásku. Lásku, ne válku. Nikdy tohoto nedosáhla a ani nedosáhne. Nikdy.
Krátký život zatím má, pomyslíte si, ale za ten teprve krátký život toho stihla, ta dívka. Nejdříve nikdy netušila, že láska ke koním ji může doslova změnit. Změnit její charakteristiku a změnit pohled na svět. Den co den, rok co rok dívčino přání stoupá vzhůru do oblak, však nikdy se nesplnilo. Zatím. Zatím? Ach.. Snažila se totiž usadit v nějakém Jezdeckém klubu. Nedokázala to. Moc lidí, moc koní, moc všeho. Miluje svůj klid. Bývá samotářkou. Přála by si svého koně, jako mnoho jiných dívek stejného věku.
Sany - obyčejný klisna, ale přesto neuvěřitelná vzpomínka. Karin - tvrdohlavá a temperamentní, taktéž klisna. Arizona - milovaná fena, co žila s rodinou celý svůj život. Amanda I. - štěně, které uzavřelo tuto smutně velkou etapu, neboli kapitolu a otevřela novou, též smutnou. Smutnou, protože navždy ta dívka ztratila postupem času každou ze čtveřice. Čtveřice, jejichž jméno nosí název webu. Ony ji změnily. Ony ji připoměli naposledy v datum určení píseň srdce, co už dávno zapomněla. Ony ji dokázaly, že ona něco v budoucnu dokáže. Přesto odešly a opustily ji. Navždy. Navěky. Nikdy se spolu už neuvidí. Žádná z nich.
..Do toho zmatku přišla ta, na kterou se netěšila a nezajímala se o ni. Amanda II. přišla pomoci své vyvolené zapomenout na tak známou čtveřici. Nejdříve mezi nimi panovalo nepřátelství a popravdě žádná sympatie. Zavinila to Ádís. Myslela si, že Ama za vše může, že může za tu ztrátu, kterou si prošla. Během pár týdnu na to přišla. Brzy, že? Ale přišla. Nemohla za nic, tak proč ji nedokázat svou lásku a přátelství? Zbytečné. Zbytečné to všechno bylo.
Píše se nová etapa dobrodružství Francouzského buldočka a nesmělé dívky. Jestli tato etapa uzavře celý jejích příběh, anebo se otevře další.. To už je psáno ve hvězdách.

Den dětí, avšak nechybí Amanda II.

3. června 2011 v 21:35 | Ádís |  Okem očniceNázev galerie; Den dětí, avšak nechybí Amanda II.
Datum focení; 1. a 2. července 2011
Téma; Nastala středa 1. července a sním i Den dětí, avšak na naší třídní výpravě nechyběla ani Ama. Dlouho jmse se rozmýšleli, co o tomto dni podnikneme. Nakonec vyhrála návštěva koní z Ranče na Samotách.
2. července si Ama zkusila svůj nový obojek a vodítko. Sluší ji, no nemám pravdu?