Květen 2011

Lásce neporučíš

16. května 2011 v 10:00 | Ádís


Co bude dále?

14. května 2011 v 20:49 | Ádís


Zdravím.
Já vím. Omlouvám se. Dlouho jsem nenapsala aktuality nebo článek. Opravdu a upřímně, promiňte mi. Všechno bylo hlavně kvůli škole, vždyť to znáte.
S rodiči začínám řešit dovolenou, jestli s námi Amanda pojede nebo naopak u někoho zůstane. Ale já ji nechci opustit na tak dlouhou dobu. Navíc ji nemáme ke komu dát.
Až dneska jsem zapřemýšlela co s blogem. Jsem velice neaktivní, tak jsem si připravila týdenní rozvrh a od této doby (po nějaké výjimky) se tu bude aspoň jeden článek každý den zobrazovat. Dnes jsem strávila dvě hodiny a půl u počítače psaním nového seriálu Lásce neporučíš, který se tu bude objevovat každé pondělí v 10:00 hodin ráno. Za tu neaktivitu Vám sem dám nástin děje už teď.

Druhá světová válka byl globální vojenský konflikt, jehož se zůčastnila většina států světa a jenž se stal s více než 60 miliony obětí dosud největším a nejvíc zničujícím válečným střetnutím v dějinách lidstva. Všichni lidé v této době prožívali svůj příběh, své radosti i zármutky. Proč byli právě oni vybráni bojovat a nebo přicházet o své nejbližší? Proč právě oni přišli o život i duši? Proč ztratili své 'já'?
Odpověď na tuto otázku se snaží nalézt Ádís Boháčová ve svém krátkém románu Lásce neporučíš - v dobrodružném příběhu mladičké dívky Mariky.

Co na to říkáte? Těšíte se?
Také jsem si řekla, že bych mohla nazbírat více AFFS, tedy SB. Jediný spřátelený blog mám www.BIFFY-HORSES.blog.cz. Takže kdo by měl zájem, může napsat do komentářů.
Už budu muset končit, mějte se hezky. Amanda Vás pozdravuje.

BLOGOVÝ ROZVRH TÝDNE
PONDĚLÍ; Lásce neporučíš
ÚTERÝ; Lekce lásky
STŘEDA; Tichý přítel
ČTVRTEK; Úctou k eleganci
PÁTEK; Okem očnice
SOBOTA; Téma týdne
NEDĚLE; Aktuality